© Copyright 2020, Joga Dla Firm

 

Lub napisz do nas a my stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Zobacz naszą ofertę

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

POZNAJMY SIĘ

 

jesteśmy tutaj dla Ciebie i Twojego zespołu

Zobacz naszą ofertę

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy joginami twardo stąpającymi po ziemi. Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć jogi dla grup o zróżnicowanych potrzebach i możliwościach, jak i w pracy w większych i mniejszych firmach oraz prowadzeniu własnego biznesu. To właśnie z takiego połączenia zrodziła się nasza misja, którą jest tworzenie zajęć, poprawiających samopoczucie, zdrowie i efektywność pracy. Doskonale czujemy Wasze potrzeby i nie zawahamy się użyć tej wiedzy, aby zaprojektować zajęcia specjalnie dla Was!

 

Prowadzimy zajęcia, które są "szyte na miarę". Praktyki, które pomagają naszym klientom w tym, aby byli bardziej szczęśliwi, zdrowsi, mniej zestresowani i sprawniejsi. Naszą misją jest maksymalne dopasowanie programu zajęć do grupy. Zarówno podczas zajęć on-line, jak i w czasie zajęć w siedzibie firmy, w studio, podczas warsztatów i wyjazdów z jogą.

 

 

Dlaczego my?

 

Długo moglibyśmy wymieniać zdobyte przez lata certyfikaty, prowadzone zajęcia regularne, zrealizowane eventy i wyjazdy. Jednak najlepszym potwierdzeniem skuteczności tego, co robimy, są opinie naszych klientów. To, kiedy po zakończonej praktyce podchodzicie do nas i mówicie o swoich odczuciach, blokadach, bólach, emocjach. To, w jaki sposób zacieśniacie więzi w zespole i jak otwieracie się przed sobą dzięki wspólnej pasji, jaką staje się joga. To, jak z każdym dniem przesuwacie swoje granice fizyczne, wzmacniacie swój organizm, odzyskujecie zdrowie i spokój. To, jak wypoczęci i zregenerowani po jodze wracacie do pracy i realizujecie projekty w jeszcze bardziej efektywny i kreatywny sposób.